Юрій Шевченко » ПВЄ. Частина перша: Сьогодення
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

ПВЄ. Частина перша: Сьогодення

Праця
Написано: 2011 року
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 22.03.2013
Твір змінено: 22.03.2013
Завантажити: doc див. (704.5 КБ) doc.zip (147.7 КБ)
Опис: Проблема майбутнього розвитку України не лише в тому, що народні обранці займаються відвертим лобіюванням інтересів олігархічних-кланових структур, прикриваючи це турботою про свій народ, але й в нашому ментальному безпідставному скептицизмі по відношенню до того що могло б, дійсно могло б, стати вирішенням наших проблем, в тій чи іншій сфері…Ви ж залишаєтесь й досі з думкою, що кращого не придумати, ні в моделі, ні в науці державного управління країною.
Далі, коли я сподіваюсь пани скептики вже закрили ці сторінки, я звертаюся до вас, шановні креативщики та рефлексивно мислячі, або просто - ті хто розуміє конче необхідну важливість реальних змін, а головне бажає їх усім серцем для своєї країни. Все що написано далі є пальним для ваших роздумів, а ще майбутнім варіантом вирішення теперішніх проблем нашої з вами країни - України. І вони (варіанти) не будуть стандартними чи банальними, бо наші з вами проблеми, проблеми України є, на жаль, так чи інакше унікальними. Як і земля на якій ми живемо.
А далі, мова піде тут, про місцеве самоврядування та громадянське суспільство. І ще про багато чого важливого для майбутьного України. Найголовніша порада для ефективного розуміння ПВЄ - перестаньте мислити людськими категоріями та стереотипами, перестаньте думати, що існуюча влада та форма, модель, управління країною, єдино вірні та нібито послані вам Богом. Він дав нам всім значно більше прав та можливостей, ніж ті, що навіюють та декларують нам владоможці, ЗМІ та релігії.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.