Наталка Шевченко » Кривава осінь у місті Лева
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Кривава осінь у місті Лева

Роман
Написано: 2007 року
Розділ: Детективи
Твір додано: 22.02.2014
Твір змінено: 26.08.2020
Завантажити: fb2.zip (293.4 КБ) pdf див. (1.2 МБ)
Опис: Довгий чорний плащ, лезо сокири, «беретта», труп у багажнику та привабливі жертви, яким бракує очей і сердець. Жанр джіалло (що в перекладі з італійської означає «жовтий») здобув своє ім’я з жовтих обкладинок кримінальних романів, що друкувались у м’якій палітурці в Італії в 1930-х роках. Вони й породили той особливий кіножанр, який досяг шаленого успіху в другій половині ХХ сторіччя в кінострічках видатних італійських режисерів. Відтепер і українські читачі можуть насолодитися усією принадністю джіалло. У романі літературного подружжя Наталки та Олександра Шевченків витримані всі канони жанру — в ньому є і карколомна детективна інтрига, і сумнозвісний вбивця на прізвисько Окозбирач, і сюрреалістичні картини його жорстоких вбивств, божевільня, безумні гонитви, а ще — загадкові вулички стародавнього Львова…
 
Відгуки читачів:
 
27.09.2015 • Harmony
Сюжет книги цікавий тим, що його не можливо самому розплутати. Наприкінці твору з'являються непередбачені моменти, тому, для тих хто хоче позмагатися з детективами роману у кмітливості, я раджу підозрювати всіх :)
01.06.2015 • читачка
Цікавий та змістовний твір. Не обійшлося без гостросюжетних нюансів і загадкових вбивств. Кожна дрібниця ретельно продумана, кожен герой відіграв певну роль. Рекомендовано усім, хто зачитується оригінальними детективами у стилі італійських трилерів!
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.