Анастасія Віталіївна Шевченко » Газета «Юг» під редакцією В. Гошкевича: її позиціонування та роль в суспільно-політичному житті Південного регіону
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Газета «Юг» під редакцією В. Гошкевича: її позиціонування та роль в суспільно-політичному житті Південного регіону

Стаття
Написано: 2015 року
Розділ: Історична
Твір додано: 02.11.2015
Твір змінено: 02.11.2015
Завантажити: pdf див. (1.4 МБ)
Опис: Шевченко А. В. Газета «Юг» під редакцією В. Гошкевича: її позиціонування та роль в суспільно-політичному житті Південного регіону // Гілея: науковий вісник. – 2015. – Випуск 100. – С. 50-53.
Представлено специфіку публікації газети «Юг» під редакцією В. Гошкевича та її ролі в тогочасному суспільно–політичному житті регіону. Розглянуто політичну позицію редакції «Юг» та вплив видання на свідомість суспільства кінця ХІХ – початку ХХ століття. Охарактеризовано особливості публікацій та тематика основних матеріалів і рубрик представлених в різні періоди функціонування газети. Частково відображено події передреволюційного та революційного Півдня України. Проаналізовано соціальний склад читацькоїаудиторії видання та його рентабельність й популярність серед населення, особливості цінової політики редакції. Висвітлено зв’язок газети з діяльністю Конституційно–демократичної партії на Півдні України, адже з 1905 року «Юг», фактично, став представницьким друкованим виданням партії. Розглянуто роль головного редактора газети, Віктора Івановича Гошкевича, у функціонуванні «Юг».
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.