Джером Девід Селінджер » Над прірвою у житі
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Над прірвою у житі

Повість
Написано: 1951 року
Джерело: ae-lib.org.ua
Розділ: Художня
Твір додано: 07.02.2008
Твір змінено: 01.02.2010
Завантажити: djvu (5 МБ) fb2.zip (274.3 КБ) htm (415.9 КБ) htm.zip (165.6 КБ) pdf див. (29.3 МБ)
Опис: Найвідоміший твір Джерома Девіда Селінджера, що приніс йому світову славу й ім'я одного з найвидатніших прозаїків ХХ століття.

Повість про дуже вразливого підлітка, його своєрідне бачення світу, його ненависть до всього фальшивого, лицемірного, його прагнення природності і непідробності.
Селінджеру вдалось створити новий, надзвичайно вражаючий тип, ім'я Голдена Колфілда тепер знаходиться в одному ряду з Дон Кіхотом і Гамлетом, воно стало синонімом особливого типу свідомості, характерної для багатьох підлітків у час їх переходу до світу дорослих - свідомість, що характеризується надмірною вразливістю, інфантильністю, неприйняттям оточуючого суспільства, аморальних законів світу дорослих.
Повість писалась протягом десяти років, вона увібрала в себе всі досягнення і відкриття автора з його попередньої творчості, до неї навіть увійшли кілька ранніх оповідань.
 
Відгуки читачів:
 
11.11.2014 • like_ice
Захопливий сюжет з присутніми пригодами підлітка. З однієї сторони твір ніби наповнений психологічним аналізом дій, думок, а з іншої сторони - простий твір, читається дуже швидко.
16.07.2012 • vovaniko
Книжка просто суперова як і переклад Олекси Логвиненка! Читав у такому самому виданні як і тут! До останньої сторінки просто не міг відірватись! Читати усім! Не пошкодуєте!
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.