Тетяна Себта » Києво-Печерська Лавра у часи Другої світової війни: Дослідження. Документи
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Києво-Печерська Лавра у часи Другої світової війни: Дослідження. Документи

Праця
Написано: 2016 року
Розділ: Історична
Твір додано: 30.05.2020
Твір змінено: 03.06.2020
Завантажити: pdf див. (18.7 МБ)
Опис: Києво-Печерська Лавра у часи Другої світової війни: Дослідження. Документи / Упоряд. Т.М. Себта, Р.І. Качан. – К.: «Вид. Олег Філюк», 2016. – 1200 с. + 48 c. іл.

Збірник досліджень і документів різнобічно висвітлює трагічний період Другої світової війни в історії Києво-Печерської Лаври, найдавнішого православного і духовного центру України-Руси. Розглядається широкий спектр тем, які охоплюють всі основні процеси, що відбувалися у Лаврі напе редодні нападу Німеччини на СРСР, включно з міжвоєнним періодом, безпо середньо під час війни та після визволення Києва, зокрема евакуація лаврських музейних цінностей на схід, руйнування Успенського собору та архітектурного ансамблю Лаври, доля культурних цінностей, які зберігалися на території Лаври, відро дження церковного життя та діяльність монастиря на нижній території Лаври, відновлення роботи Лаврського заповідника. Доповнює збірник багатий ілюстративний матеріал: малюнки, схеми, фотографії та плани Києво-Печерської Лаври.
Видання призначається для істориків, мистецтвознавців, краєзнавців та всіх тих, хто цікавиться істо рією, зокрема Києва та Києво-Печерської Лаври.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.