Віктор Савченко » З того світу - інкоґніто
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

З того світу - інкоґніто

Роман
Джерело: navigatori.ucoz.ru
Розділ: Химерна
Твір додано: 23.09.2009
Твір змінено: 23.09.2009
Завантажити: doc.zip (191.6 КБ)
Опис: У фантастичній літературі існує таке поняття, як “фантастична ідея”, власне, те, що відрізняє жанр від суто реалістичного. Це - якась неймовірна наукова концепція або відкриття, довкола якого обертаються події. Найчастіше експлуатуються теми космосу, позаземних цивілізацій, зброї, що загрожує існуванню людства, тощо. Тобто ідея пов’язана з матеріальним світом.

В романі Віктора Савченка “З того світу - інкогніто” також є винахід. Але це винахід іншого плану. Герої проникають не в якусь зоряну туманність, а в потойбічний світ, у вимір, де все, що було, є і буде, вже є.

Важко сказати чого більше у творі: фантастичної вигадки, містичних моментів, від яких крижаніє кров, чи справді наукової ідеї розвтілення і знову втілення людської сутності у власну або чужу плоть. Часом здається, що це твір однаково художній і езотеричний. Автор оперує такими аргументами на користь існування потойбічного світу, які важко спростувати навіть засобами сучасної науки.

І все ж, попри карколомність сюжету, попри оригінальність ідеї (в українській літературі цієї теми мало хто торкався), справжньою метою автора було показати одвічну боротьбу людини й нелюдини в людській подобі.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.