Свамі Вішнудевананда » Повна ілюстрована книга з йоги
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Повна ілюстрована книга з йоги

Праця
Джерело: hurtom.com
Розділ: Навчальна
Твір додано: 03.12.2012
Твір змінено: 19.09.2013
Завантажити: djvu (6.1 МБ)
Опис: У книзі висвітлено теорію і практику йоги. Викладено йогівські уявлення про Дух, матерію і людину, еволюційний процес.

Описано основні елементи йогівської культури, до складу якої входять моральні принципи, природне харчування, очисні процедури,
дихальні та фізичні вправи (пранаями й асана), психотренінг.

Наведено тренувальні таблиці для тих, хто бажає займатись за системою йоги. Вони складені з урахуванням віку, стану здоров'я та тренованості індивідуума.


Примітка: файл DJVU являє собою «класичну» версію скану, також у теці наявна версія книги з повним сканом розвороту (див. список творів автора).

 
Відгуки читачів:
 
19.09.2013 • Varunamithra
Короткий коментар до йогівських асан показаних в даній книзі.

Світлина 42: Сарванґасана (стійка на плечах). Грудна клітка накочена на підборіддя. Ця вправа сприяє гармонізації гормонів, оскільки стимулює роботу щитовидної залози (стримує психози, нервози, різкі дії, та на загал балансує поведінку людини).

Світлина 116: Бґадрасана - кісткочково-колінна поза (тронна поза). Ця поза дуже важлива для дівчат. Як зазначав великий йогин Свамі Шівананада, ті дівчата, які практикують цю вправу регулярно (і можуть сидіти в ній щонайменше 3 хвилини) будуть народжувати дуже легко; для них народити дитину буде так же легко, як виплюнути кісточку від з'їденої вишні. Ця вправа дуже реконмендована всім дівчатам, адже нині в Україні в деяких пологових будинках до 90% жінок народжують через кесарів розтин (розріз брюшини і матки). Дитина, народжена в такий спосіб, не народилася, не пройшла перший свій крок в життя самостійно. По життю такі діти і потім люди у віці - не рішучі, боязкі. З них ніколи не буде козаків, відважних і впевнених в своїх силах людей. Такі слабкі духом і здоров'ям люди становлять певну загроза для розвитку українського суспільтва.
03.12.2012 • hnatt
mirko, на Чтиві є його (перекладача - прим.мод.) спогади про повстання в Норильських таборах: http://chtyvo.org.ua/authors/Hrytsiak_Yevhen/

До речі, він пише, що завдяки йозі зберіг здоров’я в умовах каторги, і навіть набув цілительських здібностей. На Ютубі ще є кілька передач про нього.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.