Анджей Сапковський » Останнє бажання (пер. Sergento)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Останнє бажання (пер. Sergento)

(пер. Sergento)
Роман
Написано: 1990 року
Джерело: hurtom.com
Розділ: Химерна
Твір додано: 28.01.2013
Твір змінено: 05.09.2016
Завантажити: fb2.zip (291.9 КБ)
Опис: «Останнє бажання» - перша книга з фентезійного циклу «Відьмак» польського письменника-фантаста Анджея Сапковського.
Головним героєм циклу є Геральт із Ривії, відьмак - мисливець за монстрами, що становлять загрозу для життя людей. У дитинстві йому, як і іншим відьмакам, за допомогою мутацій були додані високі бойові якості: велика сила, миттєва реакція, прискорений метаболізм і висока регенерація. Основна робота Геральта — за гроші знищувати небезпечних чудовиськ.

Цикл «Відьмак» відноситься до піджанру «постмодерністське» фентезі. Даний напрямок по загальній стилістиці помітно відступає від «канонів» жанру «епічного фентезі», породжуючи близький до історичного роману, жорсткий і натуралістичний різновид. Замість чіткого поділу добра і зла, Сапковський малює картину жорстокого середньовіччя, в якому ведеться боротьба народів і держав. Автор не вирізняє ніяку із сторін більш симпатичною і явно позитивною, а описує жахи війни і ксенофобії. При цьому Сапковський нерідко вдається до опису натуралістичних сцен насильства.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.