Ірен Роздобудько » Ґудзик
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Ґудзик

Роман
Розділ: Художня
Твір додано: 16.03.2010
Твір змінено: 11.11.2011
Завантажити: Файли вилучено з бібліотеки на запит власника авторських прав.
Опис: Ірен Роздобудько — автор психологічних трилерів «Мерці», «Ескорт у смерть», авантюрного детективу «Останній діамант міледі», романів «Ранковий прибиральник», «Шості двері», двох поетичних збірок. Пише казки та оповідання для дітей, малює, вишиває бісером, грає на гітарі, плаває з аквалангом і на питання: «Чи вмієте ви грати на роялі?» — відповідає: «Не знаю, треба спробувати...»
Роман «Ґудзик», що ми пропонуємо до уваги читача, у 2005 році отримав першу премію Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова».
Цей роман має багато нашарувань, сюжетних колізій і героїв. Його часовий простір: від середини 70-х до наших днів, його географія — Київ, українська провінція, Росія, Чорногорія, зрештою — Америка. Але головна ідея така: велике щастя або велика трагедія може початися з найменшої деталі, з ґудзика, який так легко загубити, а потім шукати все життя...
Це роман про любов, вірність, зраду. Про те, що ніколи не варто оглядатися назад, а цінувати те, що існує поруч із тобою — сьогодні і назавжди.
А можливо, цей роман про... дещо з життя янголів, що випадково потрапили на нашу землю?..
 
Відгуки читачів:
 
12.10.2010 • Ruda
книга дивовижна, про те, що таке кохання і як воно може ранити. сюжет має трохи від детективу, любовного роману, пригоди. а кінець вразить особливо. опісля залишилось відчуття "солонуватості" - відчуття, яке виникає після прочитання книг без хепі енду...
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.