Сергій Ротчук » Тактична медицина для підрозділів спеціального призначення
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Тактична медицина для підрозділів спеціального призначення

Довідник
Написано: 2016 року
Джерело: hurtom.com
Розділ: Наукова
Твір додано: 05.02.2018
Твір змінено: 10.03.2022
Завантажити: djvu (45.9 МБ) pdf див. (4.6 МБ)
Опис: Даний посібник є квінтесенцією досвіду і знань, отриманих за час існування підрозділу «Азов». Уроки, отримані в ході gроведення бойових операцій в Маріуполі, Іловайську, Широкіно, Мар'їнці знайшли своє відображення на цих сторінках. Склад підрозділу «Азов» має багатонаціональний характер, разом з добровольцями з Європи до нас прийшов міжнародний досвід надання невідкладної медичної допомоги в умовах ведення бойових дій. Прогресивні організації, які прагнуть розвитку, черпають знання у більш досвідчених однодумців. «Азов» - не виняток. Програми підготовки бійців підрозділу базуються на передовому досвіді армій Ізраїлю, НАТО, США. До такого рівня організації та підготовки ми прагнемо і впевнено йдемо.
Підрозділ «Азов» має добровольчий характер, що позитивно впливає на ступінь обізнаності бійців, їх мотивацію, фізичну і вольову витримку. Даний посібник робить позитивну поправку на той обсяг знань, які можуть і хочуть засвоїти бійці полку «Азов». Слідування прогресивному світовому досвіду передбачає використання сучасного спорядження, опис якого Ви зможете знайти на сторінках нашого посібника.
За основу курсу підготовки бійців з надання невідкладної медичної допомоги в умовах ведення бойових дій взята програма CLS (Combat Lifesaver), що добре зарекомендувала себе у всьому світі. З огляду на особливості ведення гібридної війни, програма була доповнена темами й розділами, необхідність яких була підтверджена в ході проведення АТО.
«Посібник з тактичної медицини» створено бійцями полку «Азов» для своїх побратимів.
Пов'язані автори:
військова справа
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.