Сергій Романчук » Історичне ландшафтознавство: Теоретико-методологічні засади та методика антропогенно-ландшафтних реконструкцій давнього природокористування
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Історичне ландшафтознавство: Теоретико-методологічні засади та методика антропогенно-ландшафтних реконструкцій давнього природокористування

Праця
Написано: 1998 року
Розділ: Наукова
Додав: balik2
Твір додано: 22.07.2014
Твір змінено: 22.07.2014
Завантажити: djvu (13.9 МБ) pdf див. (20.3 МБ)
Опис: Романчук С.П.
Історичне ландшафтознавство: Теоретико-методологічні засади та методика антропогенно-ландшафтних реконструкцій давнього природокористування: Монографія. - К.: РВЦ «Київський університет», 1998. - 146 с. з іл.

ISBN 966-534-065-1

У монографії висвітлено сучасні уявлення про завдання і місіте історичного ландшафтознавства в системі географічних наук, його розвиток (переважно в Україні), теоретичні положення та методологічні засади. Головну увагу приділено методиці антропогенно-ландшафтних реконструкцій недокумеитованого періоду давнього природокористування. Наведено приклади історико-ландшафтного регіонального аналізу та застосування його результатів при вирішенні наукових та прикладних питань сучасної географії, охорони та раціонального використання навколишнього середовища.
Для географів, археологів, істориків, краєзнавців і фахівців з охорони довкілля, студентів географічних та історичних факультетів.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.