Вольфґанґ Рьод » Шлях філософії: з XVII по XIX століття
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Шлях філософії: з XVII по XIX століття

Праця
Написано: 2009 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 28.10.2018
Твір змінено: 02.11.2018
Завантажити: pdf див. (11.4 МБ)
Опис: Вольфґанґ Рьод

Шлях філософії: з XVII по XIX століття /Пер. з нім. В. Терлецького та О. Вєдрова. — Київ: Дух і Літера, 2009. - 388 с. - (“Сучасна гуманітарна бібліотека").

ISBN 978-966-378-127-3

Праця проф. Вольфґанг'а Рьода, одного з провідних сучасних істориків філософії, зображує розмаїтий розвиток філософії епохи Модерну. Розпочинаючи свій виклад із творчості Р. Декарта, якого справедливо вважають піонером ново-часної філософії, він простежує все багатство ідей цієї доби та їхні видозміни при подальшому розвої філософської думки в епоху Просвітництва, в творчості І. Канта і його перших тлумачів, а також у німецькому ідеалізмі. Своєрідність запропонованого підходу яскраво виявляється в історико-філософській концепції автора, який, долучаючись до кантівського розуміння філософії як «теорії досвіду», презентує сучасне прочитання історії філософії крізь призму «критичної філософії».

За спектром своєї тематики книжка цікава не лише для філософів, політологів, істориків, правників, а й стане в пригоді для всіх тих, хто не байдужий до перипетій науки, суспільства і культури в XVII—XIX століттях.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.