Томас Майн Рід » Вершник без голови
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Вершник без голови

Роман
Написано: 1866 року
Джерело: ae-lib.org.ua / lib.rus.ec
Розділ: Пригоди
Твір додано: 12.01.2008
Твір змінено: 10.04.2010
Завантажити: djvu (51.8 МБ) epub (740.9 КБ) fb2.zip (526.2 КБ) htm (1.1 МБ) htm.zip (465.4 КБ)
Опис: "Вершник без голови" – один із найкращих творів англо-ірландсько-американського письменника Томаса Майн Ріда. З перших сторінок цієї книжки читача захоплює майстерно побудований сюжет, що ґрунтується на розкритті загадкового злочину. Разом з тим, розвиваючи заплутаний сюжет, ведучи читача від епізоду до епізоду, Майн Рід змальовує досить правдиву картину життя Техасу 50-х років. Характери дійових осіб значною мірою змальовані через діалог, досить багаті у романі Майн Ріда. Драматичний сюжет "Вершника без голови" дає чимало нагод для гострих діалогів, що пожвавлюють оповідь.
 
Відгуки читачів:
 
29.04.2019 • volens.nolens
Рекомендую. Чудова книга. З неї розпочалося моє знайомство з творчістю Майн Ріда. Перечитував кілька разів. Дуже хотілося б, щоб мій син також прочитав цю книжку. Шкода, що є так мало електронних версій українських перекладів Майн Ріда (та й інших класиків пригодницької літератури).
04.05.2014 • IvankaM
Інтригуючий початок. Кульмінація варта найвищих похвал.
Автор настільки вміло описує події та місця, де вони відбуваються що здається ніби все, про що ти читаєш оживає в тебе на очах і ти якоюсь мірою теж приймаєш участь в тих захоплюючих пригодах.
Прочитала книгу, як кажуть, на одному подиху і слів не вистачає, щоб передати наскільки вона мені сподобалася!
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.