Дмитро Ревуцький » Золоті ключі. Пісенник. Том 1
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Золоті ключі. Пісенник. Том 1

Альбом
Написано: 1926 року
Розділ: Мистецтво
Додав: lastivka
Твір додано: 15.06.2020
Твір змінено: 15.06.2020
Завантажити: pdf див. (4.4 МБ)
Опис: Три випуски збірки «Золоті ключі» вийшли друком 1926-1929 рр. (перший і другий - 1926 р., третій - 1929 р.). Їх основу склали народні пісні, вміщені в різних публікаціях музичного фольклору М. Лисенка, А. Єдлічки, П. Сокальського, К. Квітки та ін. Поряд з цим упорядник подав ряд власних записів, а також узяв багато пісень з рукописних матеріалів інших збирачів, до того не відомих знавцям і любителям народної творчості.

Укладаючи збірку, упорядник виявив не тільки глибоке знання фольклору, але й високий художній смак. Переважна більшість пісень у «Золотих ключах» - це справжні перлини української народнопісенної культури.

Любовний підбір вміщеного матеріалу, його високий мистецький рівень обумовили свого часу значну популярність збірки серед широких кіл громадськості. Зважаючи на неослабний інтерес до «Золотих ключів» усіх тих, хто любить рідну пісню, виникла настійна потреба перевидання збірки.

Автор-упорядник збірки «Золоті ключі», відомий український фольклорист, філолог і музикознавець Дмитро Миколайович Ревуцький (1881-1941).

Сподіваємось, що збірка «3олоті ключі» і в новому виданні викличе щире зацікавлення всіх. хто любить і шанує рідну пісню.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.