Олександр Реєнт » Українська революція: сучасний вітчизняний історіографічний дискурс
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Українська революція: сучасний вітчизняний історіографічний дискурс

Праця
Написано: 2024 року
Розділ: Історична
Твір додано: 10.07.2024
Твір змінено: 10.07.2024
Завантажити: pdf див. (1.1 МБ)
Опис: Реєнт О., Великочий В. Українська революція: сучасний вітчизняний історіографічний дискурс / Міністерство освіти і науки; України Національна академія наук України; Національна спілка краєзнавців України; Українська акдемія історичних наук; Інститут історії україни НАН України; Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. Київ; Івано-Франківськ: Місто НВ, 2024. 396 с.


Монографічна студія присвячена складній і водночас доленосній події національної історії - Українській революції початку XX ст. Автори поставили за мету запропонувати науковому співтовариству, широкій громадськості компендіум знань про цю подію, основні підходи до її висвітлення в національній історіографії. В монографії пропонується погляд на Українську революцію з національної точки зору, а не як вислід революції російської, що змінює підходи у виборі хронологічних меж, етапів і їх внутрішнього змісту. Автори водночас пропонують розглядати Українську революцію 1914-1923 pp. як важливу складову Великої Східноєвропейської революції, включаючи до її перебігу й Велику війну 1914-1918 pp.

Студія розраховано на спеціалістів з історії, історіографії, політології, науковців, студентів, всіх, хто цікавиться національною історією й історіографією
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.