«Реабілітовані історією» » Чернігівська область. Книга 2
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Чернігівська область. Книга 2

Праця
Написано: 2010 року
Джерело: memory-book.org.ua
Розділ: Історична
Твір додано: 16.07.2021
Твір змінено: 16.07.2021
Завантажити: pdf див. (18.8 МБ)
Опис: Структура другої книги Чернігівського тому «Реабілітовані історією» складається з вступної статті-дослідження, в якій основна увага фокусується на особливостях функціонування радянського режиму на території області, аналізуються об'єктивні та суб'єктивні фактори масових репресій кінця 1930-х - 1980-х рр.; розділу «Мовою документів», що включає в себе документи як центрального, так і місцевого значення й дає уявлення про методи роботи радянських та партійних органів на теренах нашої області.


У наступному розділі подаються нариси та спогади про репресованих громадян, які народились або проживали на Чернігівщині. Третім розділом розпочинається публікація біографічних даних про громадян, що зазнали політичних репресій на території нашої області. У додатках вміщені біографічні довідки про перших секретарів Чернігівського обласного комітету КП(б)У – КПУ. Науково-довідковий апарат являє собою географічний покажчик і список основних скорочень.


Документальний матеріал у другій книзі Чернігівського тому «Реабілітовані історією» надається згідно з існуючими історико-археографічними нормами, однак в окремих документах збережена орфографія авторів, про що зазначається у примітках. Скорочення у документах розшифровуються без застережень.


Частина документів була опублікована в окремих виданнях або періодичній пресі. У такому випадку після документу надається вказівка на публікацію.


Упорядники та співробітники Пошукового агентства по створенню науково-документальних серіалів «Книга Пам'яті» та «Реабілітовані історією» висловлюють подяку всім, хто надав допомогу і сприяв роботі над виданням.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.