«Реабілітовані історією» » Черкаська область. Книга 7
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Черкаська область. Книга 7

Праця
Написано: 2010 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 07.07.2019
Твір змінено: 19.07.2019
Завантажити: djvu (68.1 МБ)
Опис: РЕАБІЛІТОВАНІ ІСТОРІЄЮ
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ Книга сьома
ISBN 978-966-493-281-0
Сьома книга тому «Реабілітовані історією. Черкаська область» містить відомості про реабілітованих громадян Черкащини, які не потрапили до попередніх шести видань.
Книга складається з трьох розділів. Це - власне численні списки репресованих, невинних жертв тоталітарного режиму. У другому розділі подано нариси про мучеників неосяжного катівського ГУЛАГу В нарисах, зокрема, досліджуються такі факти беззаконня, як репресії тисяч і тисяч червоноармійців, тобто наших бійців, які потрапили у фінський полон під час радянсько-фінської війни, переслідувана радянськими каральними органами патріотична боротьба підпільників у ворожому тилу німецько- фашистських загарбників. У книзі ці люди, які ризикуючи своїм життям, рятували життя співвітчизників, названі «українськими праведниками». Третій розділ книги «Мовою документів» розвінчує злочини проти людства радянсько-кадебістської тоталітарної системи.
Цю книгу, як і попередні, буде передано бібліотекам, музеям, школам, вищим навчальним закладам, органам державної влади.
Редакційна колегія складає глибоку подяку всім, хто брав участь у підготовці видання, здійснював копітку пошукову роботу.
Віримо, що й ця, сьома Книга Пам’яті жертв тоталітарного режиму служитиме святій справі пізнання Істини, яка застереже нас від повторення національної трагедії в сьогоденні й у майбутньому. Переконані, наш читач зробить єдино правильний висновок - лише у своїй демократичній державі, можна бути захищеним від подібних політичних репресій, масових депортацій населення, од нищення національної культури, звичаїв, вітчизняної історії.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.