Тарас Рак » Об'єктно-орієнтоване програмування мовою С++
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Об'єктно-орієнтоване програмування мовою С++

Посібник
Написано: 2011 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 24.05.2017
Твір змінено: 25.05.2017
Завантажити: pdf див. (2.2 МБ)
Опис: Розглядаються основні особливості розроблення об’єктно-орієнтованих програм мовою C++. На конкретних прикладах вивчаються класи та робота з ними, перевизначення операторів і успадкування в класах, віртуальні функції та поліморфізм, шаблони в класах і оброблення виняткових ситуацій, С++-система введення-виведення, динамічна ідентифікація типів і оператори приведення типу, простір імен і інші ефективні програмні засоби, введення в стандартну бібліотеку шаблонів і особливості роботи препроцесора С++. На завершення подано матеріал, який стосується формалізації процесу розроблення об’єктно-орієнтованого програмного забезпечення.

Викладений матеріал базується на стандарті ANSI/ISO мови програмування С++, а також зазначено нововведення, які затверджені в стандарті ISO/IEC 14882:2003. Наведено важливу для практичного використання та програмування інформацію про додаткові можливості компілятора, середовища та бібліотек Borland C/C++.

Видання призначено для курсантів і студентів, які вивчають програмування в рамках різних навчальних дисциплін, а також для всіх, хто бажає самостійно опанувати технологію програмування мовою С++.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.