Олег Проців » Генеза публічного управління у сфері використання тваринного світу Галичини
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Генеза публічного управління у сфері використання тваринного світу Галичини

Праця
Написано: 2019 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 18.01.2023
Твір змінено: 23.01.2023
Завантажити: pdf див. (5.2 МБ)
Опис: Наведено результати наукових досліджень щодо публічного управління у сфері використання тваринного світу Галичини. Обгрунтувані сутності, закономірності, структурування, функціонування, еволюції управління тваринним світом Галичини досліджуваного періоду. Окреслено джерельну базу дослідження, розкрито вплив груп тиску, національних, релігійних, культурних впливів на формування публічного управління. Розглянуто вплив публічного управління на соціально-економічний стан галузі мисливства та рибальства. Розкрито позитивні та негативні сторони формування та здійснення державної політики в організації мисливства і рибальства в означений історичний період розвитку Галичини. Видання орієнтоване для науковців та практиків у сфері публічного управління та економіки, представників громадських об’єднань та політичних діячів.
Видання орієнтоване для науковців та практиків у сфері публічного управління та екології, представників громадських об’єднань та політичних діячів.


Проців О.Р. Генеза публічного управління у сфері використання тваринного світу Галичини [Текст]: монографія / О.Р. Проців. – Івано-Франківськ, Лілея-НВ, 2019. – 578 с.
ISBN 978-966-668-494-6.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.