Ярослав Проць » Автоматизація неперервних технологічних процесів
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Автоматизація неперервних технологічних процесів

Посібник
Написано: 2008 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 17.10.2020
Твір змінено: 17.10.2020
Завантажити: djvu (3,2 МБ)
Опис: В умовах автоматизованого виробництва актуальним завданням є вивчення методів проектування систем автоматичного регулювання технологічних параметрів, що характеризують якість сировини, напівфабрикатів і готової продукції, а також розрахунок і вибір автоматичних регуляторів, виконавчих механізмів, пристроїв обчислювальної техніки та спеціальних технічних засобів автоматизації.

Важливим завданням автоматизації є отримання та опрацювання інформації про стан усіх ланок виробничого процесу, систем керування процесами виробництва, обліку продукції та оперативного планування її випуску, яка на даному етапі вирішується за допомогою ЕОМ. На основі аналізу та синтезу технологічних процесів автоматизованого виробництва, тобто знань технологічних основ автоматизації, проектування автоматичних машин і гнучких комплексів, необхідні знання й уміння щодо вибору автоматизованого техпроцесу за критеріями високої продуктивності та якості.

Теоретичною основою автоматизації технологічних процесів є теорія продуктивності, яка формує основні закони побудови автоматизованого виробництва, дозволяє вирішувати конкретні завдання сьогодення.

В автоматичних системах керування виробничими процесами важливу роль відіграють системи автоматичного регулювання (САР).

Автоматична система регулювання відноситься до автоматичних систем керування з замкненим ланцюгом упливу, в яких регулюючий уплив виробляється в результаті порівняння дійсного значення регульованої величини із заданим її значенням.

Вивчення систем автоматизації проводиться з урахуванням суті й закономірностей технологічних процесів як об’єктів керування, а також розроблення науково обґрунтованих методів автоматизації неперервного виробництва.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.