Омелян Пріцак » Коли і ким було написано «Слово о полку Ігоревім»
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Коли і ким було написано «Слово о полку Ігоревім»

Праця
Написано: 2007 року
Джерело: Sehrg-Gut+balik2
Розділ: Історична
Твір додано: 30.05.2019
Твір змінено: 30.05.2019
Завантажити: djvu (17.1 МБ) pdf див. (21.8 МБ)
Опис: Пріцак, Омелян
Коли і ким було написано «Слово о полку Ігоревім». — К.: Обереги, 2007. — 360 с. — (Київ, б-ка дав. укр. письменства: Студії; Т. 7). — Парад, тит. арк. англ.
ISBN 966-513-076-5

Тільки після виходу у світ монументальної праці «Походження Русі» (т. 1,2) Омелян Пріцак завершив цикл наукових досліджень про Давню Русь саме проблемами поход ження «Слова о полку Ігоревім» — шедевра світової літератури доби Київської Русі.
Визначний філолог, лінгвіст, сходознавець, історик, орієнталіст широкого профілю світового масштабу всебічно опрацював 16 ключових елементів у взаємозв’язку з проблемами епохи «Слова о полку Ігоревім». Основну увагу у своїй праці вчений концентрує на вивчешіі людини не в ізоляції', а в суспільстві з його баченням світу, відповідним епосі менталітетом.
Ця праця написана автором в унісон з хрестоносним походом всесвітньовідомого вченого-лінгвіста, професора Гарвардського Університету Романа Якобсона в обороні автентичності «Слова о полку Ігоревім» на противагу т. зв. «скептикам» щодо пам’ятки: А. Мазону, О. Зіміну, Е. Кінану.
Сгруктурально-функціональнатеорія О. Пріцака історичної візіїна базі встановлсішх дихотомним аналізом історичних фактів у структурах закінчених історичних циклів дала можливість автору розв’язати дві найважливіші проблеми, а саме: коли і ким було написано «Слово о полку Ігоревім».
Розрахована на філологів, лінгвістів, сходознавців, істориків, етнографів та всіх, хто цікавиться проблемою автентичності пам’ятки давньоруської літератури.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.