Юрко Покальчук » Шабля і стріла
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Шабля і стріла

Роман
Написано: 1990 року
Розділ: Історична
Твір додано: 22.04.2011
Твір змінено: 22.04.2011
Завантажити: djvu (1 МБ) doc див. (1.5 МБ) doc.zip (831.6 КБ) epub (941.2 КБ) fb2.zip (891 КБ) htm (743 КБ) htm.zip (200.3 КБ) txt див. (631 КБ) txt.zip (178.5 КБ)
Опис: «Шабля і стріла» — нова книга Юрка Покальчука, в якій автор торкається різних пластів історії — від прадавньої міфології своєї рідної Волині («Озерний вітер») до карколомних пригод отамана опришків Данила в Україні («Шабля і стріла») і пізніше в просторах Азії, де його суперник кипчак Айдар стає потім побратимом, з яким вони разом вирушають на Січ. Далі письменник сягає в двадцяте століття — республіканська війна в Іспанії — рота імені Шевченка в Інтербригаді («І зараз, і завжди...»), боєць якої Андрій Школа проносить віру у свій народ і Україну через все життя, не зігнувшись ні на війнах, ні в сталінських таборах.
В усіх творах, як завжди у Юрка Покальчука, буяють пристрасті кохання, густа еротика, але над усім наскрізно проходить одне — віра у високі моральні принципи як найвищу цінність, в людську шляхетність і особисту гідність, в незламну любов і справжню дружбу, у силу і непереможність високого духу — те, що, на думку письменника, в усі часи і віки творило з людини Людину.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.