Сергій Подолинський » Листи та документи
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Листи та документи

Документ
Написано: 2002 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 01.01.2016
Твір змінено: 01.01.2016
Завантажити: djvu (13.8 МБ) pdf див. (19.1 МБ)
Опис: Сергій Подолинський. Листи та документи / Упоряд: Р. Сербин. Т. Слюдикова. Центральний державний історичний архів України, м. Київ. - К., 2002. - 422 с.

У збірнику вміщено листи видатного українського вченого-мислителя і громадського діяча С. А. Подолинського з діячами міжнародного соціалістичного руху, українського руху, редакцією “ВпередГ, рідними та ін. Листи зберігаються в державних архівах, рукописних відділах інститутів, бібліотек міст Києва, Львова, Одеси, Москви, С.-Петербурга. Листи С. А. Подолинського м^ють історичне і соціальне значення. Вони роз* кривають перед читачем багатогранність інтересів їх автора, дають можливість прослідкувати еволюцію його світогляду, познайомитися з його духовним світом, оточенням в якому він жив, науковою, громадсько-політичною діяльністю. Доповнюють листи архівні документи біографічного характеру, включені до збірника.
Книш розрахована на науковців, викладачів»вчителів навчальних закладів, шісіл, широке коло читачів, які цікавляться вітчизняною історією.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.