Аллан Піз » Чому чоловіки не слухають, а жінки не вміють читати мапи
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Чому чоловіки не слухають, а жінки не вміють читати мапи

Не визначено
Написано: 2020 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 03.06.2022
Твір змінено: 02.07.2022
Завантажити: djvu (8.7 МБ)
Опис: Піз А., Піз Б.
Чому чоловіки не слухають, а жінки не вміють читати мали / Пер. з англ. Н. Лавської. — К. : Видавнича група КМ-БУКС, 2020.-312 с.:іл.
ISBN 978-966-948-212-9
Ця книга Аллана та Барбари Пізів присвячується усім чоловікам і жінкам, які хоча б раз у відчаї звертались до свого партнера зі словами: «Чому ти мене не розумієш?» Стосунки нерідко руйнуються через те, що представники сильної статі не можуть усвідомити, що їхні кохані є іншими, не схожими на них, а представниці прекрасної половини людства очікують, що герої їхніх романів за складних життєвих обставин поводитимуться так само, як вони самі.
Видання базується на об’єктивних наукових даних, матеріалах, отриманих під час звичайних бесід, на багаторічних напрацюваннях авторів та реальних сценаріях людської поведінки, що варіюються від серйозних до відверто комічних. Свої висновки автори зводять до зрозумілих пояснень, одночасно уникаючи надмірного спрощення. Такий підхід робить інформацію цілком доступною для пересічного читача, а процес читання — легким і цікавим. Книга допоможе кожному дізнатися більше про себе і про кохану людину, навчитися поводитися так, щоб відносини з нею були більш повноцінними та приємними, а спільне життя — щасливим і гармонічним.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.