Микола Петров » Місто Кам'янець-Подільський в 30-х роках XV-XVIII століть: проблеми соціально-економічного, демографічного, етнічного та історико-топографічного розвитку. Міське і замкове управління
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Місто Кам'янець-Подільський в 30-х роках XV-XVIII століть: проблеми соціально-економічного, демографічного, етнічного та історико-топографічного розвитку. Міське і замкове управління

Праця
Написано: 2012 року
Джерело: balik2
Розділ: Історична
Твір додано: 12.11.2018
Твір змінено: 26.11.2018
Завантажити: djvu (20.5 МБ) pdf див. (21.6 МБ)
Опис: Петров М.Б.
Місто Кам’янець-Подільський в 30-х роках XV-XVIII століть: проблеми соціально-економічного, демографічного, етнічного та історико-топографічного розвитку. Міське і замкове управління / М.Б.Петров. - Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2012. - 480 с.: іл.
ISBN 978-966-496-217-6

Монографія присвячена історії Кам’янця-Подільського в 30-х роках XV-XVIII ст. Уперше в сучасній історіографії на основі аналізу багатої джерельної бази та наукового доробку вчених у комплексі висвітлюються проблеми його соціально-економічного, демографічного, етнічного та історико-топографічного розвитку, розглядається історія міських громад, їхнє самоврядування та замкове управління.
Розраховано на науковців, викладачів та всіх, хто цікавиться історією Кам’янця-Подільського епохи середньовіччя і ранньої модерної доби.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.