Пауло Коельйо » Алхімік
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Алхімік

Роман
Написано: 1988 року
Розділ: Художня
Додав: aetes
Твір додано: 01.11.2012
Твір змінено: 16.04.2013
Завантажити: djvu (654.2 КБ) doc див. (413 КБ) doc.zip (126 КБ) epub (87.6 КБ) fb2.zip (116.7 КБ)
Опис: Захоплююча казка для дорослих. Політ фантазії, не обмежений рамками логіки чи здорового глузду. На початку, читаючи, як автор всерйоз розмірковує про Алхімію (з великої літери) і пошуки Філософського Каменю, мимоволі думаєш: "Що за нісенітниця! Хіба можна в наш час так писати про алхімію?" і хочеться кинути читати, але згодом сюжет захоплює і, як з туману, починають виринати глибокі смисли. Старий каже юному Сантьяго: "Якщо дуже чогось прагнутимеш, весь світ тобі допомагатиме в цьому." Покладаючись на це, Сантьяго довіряє гроші шахраєві й опиняється без копійки в кишені в чужій країні, де він нікого не знає і всі розмовляють незнайомою мовою. Невже старий збрехав? Як не дивно, ні. Сантьяго став ближче до своєї мети на дві години, та на жаль, витративши на це майже рік.

Автор ніде не згадує, в який час відбувається дія. Судячи з обставин — це середньовіччя. Але де-не-де зустрічаються цікаві деталі на кшталт пластикової завіси в дверях харчевні, що підводить до думки, що автор лише розважаєтся, кепкує з читача, хоча, чом би й нам не взяти участь у розвазі? Особливо якщо, граючись, дізнаєшся дещо справді важливе.

Книга набула статусу міжнародного бестселеру. За підрахунками Франс Прес, її продажі склали понад 65 мільйонів копій у понад 160 країнах світу, увійшовши до Книги рекордів Гіннеса за найбільшу кількість перекладів за життя автора.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.