Джеймс Паттерсон » Помилка
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Помилка

Роман
Написано: 2007 року
Джерело: toloka.hurtom.com
Розділ: Детективи
Твір додано: 01.03.2014
Твір змінено: 10.09.2023
Завантажити: fb2.zip (649.1 КБ) pdf див. (3.1 МБ)
Опис: Джеймс Патгерсон – один з п’яти найвідоміших сучасних письменників світу, автор бестселерів, що вийшли тиражем понад 130 мільйонів примірників.

Він єдиний автор, чиї п’ять книжок дебютували на першому місці рейтингу «Нью-Йорк Таймс» протягом одного року. За багатьма його творами знято популярні фільми та детективні серіали.

Приголомшливе відкриття вразило Лорін – слідчого поліції. Чоловік зраджує її! Щоб помститися, жінка починає роман з колегою Скоттом. Лорін навіть уявити не могла, що чоловік, якого вона любила і якого зрадила, щоб помститися, стане вбивцею! На її очах він накинувся на Скотта. А з часом того знайшли в парку мертвого. На щастя, саме їй доручили розслідувати цю справу. Жінка докладає всіх зусиль, аби знищити докази провини чоловіка. Вона ще не знає, що у нього є інша сім'я, і він не той, за кого себе видає.
 
Відгуки читачів:
 
10.09.2023 • Ivasik
Чудовий детектив. Я в захваті. Заінтригував і затягнув з перших розділів, немає затягнутого початку, немає нудних діалогів, з кожною главою все більше і більше подій в сюжеті, які додають напруги. Читайте, не пошкодуєте
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.