Володимир Євгенович Панченко » Володимир Винниченко: парадокси долі і творчості
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Володимир Винниченко: парадокси долі і творчості

Праця
Написано: 2004 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 10.04.2024
Твір змінено: 10.04.2024
Завантажити: djvu (10.3 МБ) pdf див. (15.2 МБ)
Опис: Панченко В.Є.
Володимир Винниченко: парадокси долі і творчості: Книга розвідок та мандрівок / Худож. оформ. Д.В. Мазуренка. — К.: Твім інтер, 2004. — 288 с.

ISBN 966-7430-27-8

Серед нереалізованих творчих задумів Володимира Винниченка — «Роман мого життя», власне — автобіографія, яка мала всі шанси стати захоплюючим життєписом, адже доля цього українського письменника і державного діяча виявилася надзвичайно щедрою на авантюрні сюжети — любовні, психологічні, політичні.
Книга розвідок і мандрівок є спробою дослідника-літературознавця з максимальною науковою точністю «реставрувати» перипетії біографії Винниченка часів його бурхливої молодості. А водночас це подорож у творчий світ талановитого прозаїка і драматурга, який за п'ятдесят років написав 15 романів, 23 п'єси і понад сотню новел.
Окремий розділ книги — розповідь про поїздки автора до Франції за колекцією особистих речей В. Винниченка, а також до США, де зберігається еміграційний архів письменника.
Розрахована на студентство, вчителів і старшокласників, а також усіх, кого цікавлять долі яскравих особистостей, історія українського письменства на тлі драматичних подій XX століття.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
Пов'язані автори:
Винниченко Володимир
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.