Марина Палієнко » Архівні центри української еміграції (створення, функціонування, доля документальних колекцій)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Архівні центри української еміграції (створення, функціонування, доля документальних колекцій)

Не визначено
Написано: 2008 року
Розділ: Історична
Твір додано: 18.11.2018
Твір змінено: 23.11.2018
Завантажити: djvu (16.7 МБ)
Опис: Палієнко М. Г.
Архівні центри української еміграції (створення, функціонування, доля документальних колекцій). ~ К.: Темпора, 2008. — 688 с, іл.
ISBN 978-966-8201-48-1

У монографії викладено результати комплексного дослідження історії створення та функціонування архівних осередків української політичної еміграції в країнах Європи у міжвоєнний період, відтворено процес комплектування та організацію зберігання їхніх документальних фондів, досліджено обставини та шляхи переміщення українських еміграційних колекцій у роки Другої світової війни та в повоєнний період, їх засекречення, опрацювання й використання. Авторка здійснила реконструкцію складу документальних колекцій міжвоєнного періоду Українського національного музею-архіву, Українського історичного кабінету та Музею визвольної боротьби України в Празі, Української бібліотеки ім. С. Петлюри в Парижі. У книзі висвітлено також історію становлення та специфіку діяльності українських архівних центрів на північноамериканському континенті у другій половині XX ст.
Видання розраховане на науковців, аспірантів, студентів, а також усіх, хто цікавиться історією України та української діаспори в світі.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.