Олекса Палійчук » Іван-космонавт (збірка)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Іван-космонавт (збірка)

Поезія
Написано: 2015 року
Джерело: Машинопис тексту люб'язно надано його Автором.
Розділ: Дитяча
Твір додано: 25.05.2021
Твір змінено: 27.09.2021
Завантажити: pdf див. (2.1 МБ)
Опис: Вірші Олекси Палійчука вчать любити Батьківщину, рідну мову, виховують гідні людські риси. Його книжка – це багате розмаїття тем і поетичних образів, з яких українська дитина знатиме, чому треба берегти природу, стежити за порядком у хаті і в класі, бути добрим товаришем. Тут і пори року, загадки, скоромовки тощо.
Сам досвідчений педагог, автор уміє в доступній формі донести до дітей свою думку, всебічно й оригінально показати всі її корисні грані. У цьому якраз і полягає вагоме пізнавальноо виховне значення книжки. Так, у вірші «Київ» О.Палійчук розповідає дітям про нашу столицю, її красу і роль у житті країни.
Щирими і зрозумілими дітям словами звертається він до Батьківщини у вірші «Дорога Україна». З вірша «Ми у Каневі були» маленький читач довідається, як жваво і невимушено описує свої враження від побаченого його
ровесниця. Дізнaється про нашого Кобзаря, відчує гордість за свого великого земляка. Вірш «Рідна Україна» знайомить дитину з державними символами незалежної України – гербом і прапором.
Книжка Олекси Палійчука слугуватиме цінним допоміжним матеріалом для вихователя і вчителя, оскільки за тематикою орієнтована на навчальноовиховні програми дитсадків та шкіл.

Палійчук О. Іван-космонавт. - Київ, 2015.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.