Іскендер Пала » Смерть у Вавилоні Кохання в Стамбулі
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Смерть у Вавилоні Кохання в Стамбулі

Роман
Розділ: Художня
Твір додано: 28.05.2023
Твір змінено: 29.05.2023
Завантажити: djvu (13.6 МБ)
Опис: Пала І.
Смерть у Вавилоні Кохання в Стамбулі: роман / Іскендер Пала; пер. з тур. Олеся Кульчинського; худож.-оформлювач M. С. Мендор. — Харків: Фоліо, 2019. — 412 с.
ISBN 978-966-03-8756-0.
Іскендер Пала (нар. 1958 р.) — письменник-енциклопедист, одна з мега- зірок турецької словесності XXI століття. Його твори перекладено десятками мов світу їх шаленими накладами перевидають і в Європі, і в Азії. Прискіпливий читач знайде в його романах геть усе: від мариністичних подробиць до назв близькосхідного посуду. Автор, як професійний історик літератури, пересипає їх і неймовірними оповідями про минуле, котрі черпає з давніх рукописів та хронік.
«Смерть у Вавилоні Кохання в Стамбулі» — чи не найвідоміший із романів Іскендера Пали, що сповна занурює нас у детективну історію, пов’язану з поемою містичного Мегмеда Фузулі. Її герої — Лейла та Маджнун, — оживаючи під пером Пали, проводять читачів лабіринтами таємничої османської історії та літератури. Зійшовшись докупи в Стамбулі, ці лабіринти завершуються там, звідки їх і прокладено, — на руїнах Вавилону, де давні жерці надійно заховали ключі до потойбічних знань.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.