Михайло Отрош » Місце і роль Католицької церкви у міжнародному правопорядку
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Місце і роль Католицької церкви у міжнародному правопорядку

Праця
Написано: 2017 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 10.09.2023
Твір змінено: 10.09.2023
Завантажити: pdf див. (2.3 МБ)
Опис: Отрош M.I.
Місце і роль Католицької церкви у міжнародному правопорядку: монографія / Отрош M.I. — Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України. — Київ ; Одеса : Фенікс, 2017. 596 с.

ISBN 978-966-928-225-5

Пропонована монографія є першим у вітчизняній юридичній науці комплексним дослідженням теоретико-методологічних проблем діяльності Католицької церкви на міжнародній арені, проведеним з позицій міжнародного права. Проаналізовано місце і роль Католицької церкви у міжнародному правопорядку від перших століть християнства до II Ватиканського собору і в післясоборний період. Висвітлено правову природу Католицької церкви та її міжнародно-правову доктрину, аналіз яких проведено на основі офіційних документів Святого Престолу та з урахуванням позицій світської і церковної науки про діяльність католицизму на міжнародній арені та його вплив на розвиток міжнародного права і міжнародних відносин.
В монографії показано, що інтереси Католицької церкви у відносинах з суб’єктами міжнародного права (державами і міжнародними організаціями) та іншими церквами забезпечуються системою підпорядкованих папі Римському органів дипломатичного і недипломатичного характеру. Значну увагу приділено аналізу католицької концепції природного міжнародного права, специфіки церковної концепції у сфері захисту прав людини, позиції Католицької церкви щодо зміцнення миру і безпеки та її внеску в утвердження миру і врегулювання міжнародних спорів. Висвітлено участь Католицької церкви у міжрелігійному та екуменічному діалозі. Проаналізовано католицький підхід до розв’язання глобальних проблем у людському суспільстві та ідеї Католицької церкви щодо необхідності реформування засадничих правил та організації міжнародного співтовариства.
Для аналітиків, працівників органів зовнішніх зносин, науковців, докторантів, аспірантів і студентів юридичних та богословських вузів і факультетів, а також широкого кола читачів, які цікавляться проблемами теорії міжнародного права загалом і питанням релігійного фактору у міжнародно-правових відносинах зокрема.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.