Михайло Остроградський » Підручник з елементарної геометрії
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Підручник з елементарної геометрії

Посібник
Написано: 2001 року
Джерело: Sehrg-Gut+balik2
Розділ: Навчальна
Твір додано: 02.02.2020
Твір змінено: 02.02.2020
Завантажити: djvu (23.5 МБ)
Опис: Остроградський Михайло Васильович
Підручник з елементарної геометрії / Переклад з російської, вступна стаття, редакція, коментарі та примітки В. О. Тадеєва. — Тернопіль: Підручники і посібники, 2001. —432 с.
ISBN 966-562-517-9

Ця книга є перекладом на українську мову без жодних змін чи скорочень оригінального видання підручника М. В. Петроградського, видрукованого в 1855-1860 рр. у трьох частинах, який після цього жодного разу не перевидавався. Підручник був абсолютно новаторським як за відбором змісту' елементарної геометрії. так і за його подачею. Для сучасного читача представляє інтерес не тільки як історична математико-дидактична пам’ятка, але і як джерело численних оригінальних методичних знахідок та рідкісний взірець такого підходу до розгортання змісту математики, який випукло відображає суттєві особливості методології цієї науки.
Видання здійснене з нагоди 200-річчя з дня народження М. В. Петроградського.
Книгу з інтересом зустрінуть усі спеціалісти в галузі математичної освіти, як теоретики, так і практики. Її можна рекомендувати також учням спеціалізованих і профільних фізико-математичних шкіл та класів, усім любителям математики та її історії.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.