Ільбер Ортайли » Османи на трьох континентах
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Османи на трьох континентах

Не визначено
Написано: 2019 року
Розділ: Історична
Твір додано: 11.02.2023
Твір змінено: 24.06.2023
Завантажити: Файли вилучено з бібліотеки на запит власника авторських прав.
Опис: Ортайли І.
Османи на трьох континентах / Ільбер Ортайли ; пер. з турецьк. О. Кульчинського. – Львів : Видавництво Анетти Антоненко ; Київ : Ніка-Центр, 2019. – 208 с.
ISBN 978-617-7654-17-8 (Видавництво Анетти Антоненко)
ISBN 978-966-521-732-9 (Ніка-Центр)
Розповісти просто та цікаво про складне – справжня наука. «Османи на трьох континентах» – майстерний виклад загадкової історії нашого заморського сусіда. Адже, як стверджує автор, це не просто минуле цивілізації, без якої не було б сучасної Європи. Це історія «Третього Риму» та цілого Середземномор’я; відгомін Вавилону, шумерів і хетів, давньоєгипетського, грецького й римського спадків, теренів, на яких поставало людство.
Сам кримський татарин за походженням, автор неабияк пишається своїм родинним корінням, що пов’язує його й з Україною. Один із провідних істориків сучасної Туреччини, поліглот і оратор-ерудит Ільбер Ортайли майстерно, винахідливо й захопливо занурює в яскравий світ турецької історії у науково-популярній і дискусійній формі.
То чи належить і нам середземноморський спадок?.. Вирішувати читачеві. Книжка стане у пригоді всім поціновувачам світової історії.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.