Мішель Онфре » Трактат атеології. Фізика метафізики
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Трактат атеології. Фізика метафізики

Праця
Написано: 2010 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 20.10.2018
Твір змінено: 22.10.2018
Завантажити: djvu (4.1 МБ)
Опис: Онфре М.

Трактат атеології. Фізика метафізики / М. Онфре ; пер. з фр. та наук. ред. А.Рєпи.- К.: Ніка-Центр, 2010. -216 с. ISBN 978-966-521-540-0

“Трактат атеології” знаного французького філософа Мішеля Онфре (нар. 1959 Р-) присвячений жорсткій критиці трьох світових монотеїзмів: юдаїзму, християнству та ісламу. На думку автора, їх об’єднує одна похмура пристрасть - генеалогічний потяг до смерті, на противагу потягові до життя. Монотеїзми надихаються низкою ненавистей - до розуму й мислення, до всіх книг в ім’я тільки однієї, до життя, до сексуальності, жінок, задоволення, до тіла, бажань, потягів. Щоправда, критика релігії для Онфре не є метою в собі, це радше засіб для віднайдення перспектив нової постхристиянської моралі, етики та політики. Адже “культура смерті” монотеїзмів глибинно суперечить демократичним і республіканським цінностям свободи, рівності та братерства. Книга складається з чотирьох частин: “Атеологія”, “Монотеїзми”, “Християнство”, “Теократія”, а також змістовного бібліографічного огляду.

Розрахована на вчених, викладачів і студентів, що цікавляться питаннями філософії, релігії, етики, соціальної психології, культурології.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.