Наталія Омельчук » Фахова підготовка молоді в контексті освітньої політики Третього Рейху (на прикладі функціонування медичних навчальних закладів Рівного)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Фахова підготовка молоді в контексті освітньої політики Третього Рейху (на прикладі функціонування медичних навчальних закладів Рівного)

Стаття
Розділ: Наукова
Твір додано: 10.11.2020
Твір змінено: 10.11.2020
Завантажити: pdf див. (2.9 МБ)
Опис: Гілея: науковий вісник. Збірник наукових праць. – К., 2017. – Вип. 117 (2).


Проаналізовані особливості освітньої політики німецької окупаційної адміністрації на прикладі функціонування медичних навчальних закладів Рівного в 1941–1943 рр.

Мета роботи – дослідити процес фахової підготовки молоді в контексті освітньої політики Третього Рейху на матеріалах діяльності Рівненської школи фармацевтів та сестер і акушерок.

Освітня політика органів нацистської окупаційної влади базувалась на необхідності створення ринку кваліфікованої робочої сили. Для реалізації даного завдання було сформовано мережу фахових навчальних закладів, зокрема і медичних шкіл. Професійною підготовкою кадрів даного спрямування в місті Рівному займалися досвідчені педагоги школи фармацевтів та сестер і акушерок. Здобуті під час навчання теоретичні знання з загальних і профорієнтованих дисциплін, закріплювались практичними вміннями та навичками учнів в аптеках і лікарнях міста.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.