Борис Олійник » Вибране (збірка)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Вибране (збірка)

Поезія
Написано: 2009 року
Розділ: Художня
Твір додано: 15.05.2012
Твір змінено: 15.05.2012
Завантажити: djvu (4.1 МБ) pdf див. (8.5 МБ)
Опис: До видання увійшли вибрані твори видатного українського поета і громадського діяча, лауреата Шевченківської премії академіка Бориса Ілліча Олійника. Головні мотиви його творчості ‑ утвердження людської особистості, висоти духу і моралі, соціально-філософські роздуми про долю рідного народу, історію, сьогодення і майбутнє України.

Михайло Шевченко:
«Борис Олійник безперечно унікальна постать в українській культурі, політиці та філософії у землях близьких і землях далеких, один з найбільших поетів другої половини XXстоліття. Таким він вийшов і на перевал двох тисячоліть, не втрачаючи висхідного вектора, лишаючись в авангарді розвою національної культури.

І сьогодні він, по суті, єдиний зі свого покоління, хто працює на повну потужність дарованого Богом і особисто заявленого таланту, спектрально аналізуючи все, що діється в суспільстві і в душі народу. Знакомита і здалеку помітна фігура. Багато хто його боготворить і глибоко шанує, багато хто йому заздрить, а то й побоюється його. Але всі на нього оглядаються. І є в тому резон ‑ протягом усього життя поет і громадянин Борис Олійник не зробив жодної серйозної помилки. З якимсь особливим даром бачення він ішов попереду, за ним звіряли свій вибір багато молодших і старших побратимів. Воістину життя цієї людини ‑ своєрідний пролог для суспільства».
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.