Генрі Лайон Олді » Шмагія
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Шмагія

Роман
Написано: 2006 року
Джерело: lykas
Розділ: Химерна
Твір додано: 20.07.2014
Твір змінено: 20.07.2014
Завантажити: djvu (3.1 МБ) fb2.zip (349.5 КБ)
Опис: Чи доводилося тобі, шановний читачу, чувати про «синдром помилкової мани»? Очевидно, що ні. Інша річ лейб-малефік Андреа Мускулюс, якому за фахом доводиться зустрічати людей, вражених цією астральною недугою. Але навіть і цей високоповажний чаклун не міг припустити, що насправді це зветься «шахрайською магією» або ж скорочено «шмагією». Так уже судилося: мудрим магія, Висока Наука, а хто з простолюду поткнеться - тому шмагія, на посміховисько!
І хто б міг припустити, що невеличка провінційна місцевість, яка просто кишить чаклунами-самоуками, може приховувати в собі стільки таємниць? А все почалося п’ять років тому... Саме тоді були Дикі Лови, саме тоді у лісі знайшли чудовисько-виворотня, саме з того часу, після відвідин Їжачої Рукавиці, раптово занедужала жінка, і на додаток до всіх бід сталося таємниче зникнення дітей - та тут роботи вистачить не те, що для малефіка, а й для цілої когорти чаклунів найвищої кваліфікації.
Чи вдасться Мускулюсу розплутати клубок дивовиж цього містечка - ти, шановний читачу, дізнаєшся, прочитавши роман «Шмагія», що належить перу нашого земляка сера Генрі Лайона Олді.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.