автор невідомий » Псалтир українською мовою (УПЦ в США)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Псалтир українською мовою (УПЦ в США)

Посібник
Розділ: Релігія
Твір додано: 23.10.2012
Твір змінено: 23.10.2012
Завантажити: fb2.zip (169.1 КБ)
Опис: Благословляється для вжитку Христолюбивих синів і дочок Святої Української Автокефальної Православної Церкви цей молитовник.
В ньому Ви, дорогі і побожні читачі, знайдете все, що потрібно для Вашого духовного збагачення і піднесення.
Нехай цей молитовник стане Вашим духовним провідником на дорозі життя і поможе Вам іти в майбутнє з Божим словом і молитвою у Ваших серцях і на Ваших устах.
Дано слугою Господнім Константином, Митрополитом Української Православної Церкви в Сполучених Штатах Америки і духовним опікуном Української Автокефальної Православної Церкви на Україні, у Свято-Андріївському Українському православному церковному осередку у Богом-береженому місті Саут Бавнд Брук, Ню Джерзі, США, на свято Стрітення Господнього 15 лютого, року благодати 2003.

+ Константин, Митрополит
 
Відгуки читачів:
 
26.03.2018 • romul
Надзвичайно вдячний за цей Псалтир. Я багато років щодня читаю Псалтир церковнослов'янською мовою, знаю напам'ять багато псалмів, але був вражений цим перекладом. На жаль не вказано, хто його здійснив, але це люди високодуховні й чисті. Це відчувається у кожному рядку. Більшість перекладів, в т.ч. і церковнослов'янський, виконано людьми, що не розуміли до кінця текст оригіналу. Про цей переклад можна сказати зворотне: перекладачі самі розуміли Святе Письмо і виклали так, що це зрозуміло читачу. Окрема вдячність за молитви, якими супроводжується читання псалмів!
Усім, хто читає інші переклади, або ще не читає Псалтир взагалі дуже!!! рекомендую щоденне читання однієї кафізми за цим перекладом, що й сам роблю уже на протязі кількох тижнів.
Єдине, що можна відзначити, що переклад виконаний з Септуагінти, а не з староєврейської мови (Мазоретського тексту).
Велика вдячність перекладачам і всім, хто причетний до появи цієї книги в широкому доступі!
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.