Антін Мухарський » Жлобологія
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Жлобологія

Есей
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 16.01.2015
Твір змінено: 07.05.2024
Завантажити: djvu (9.2 МБ) fb2.zip (4.8 МБ)
Опис: ЖЛОБОЛОГІЯ: Мистецько-культурологічний проект / Автор та куратор проекту: Антін Мухарський. – К.: НАШ ФОРМАТ, 2013. – 384 с. – іл.
ISBN 978-966-97344-0-2


Літературно-мистецьке видання «Жлобологія» розраховане на широке коло читачів: поціновувачів сучасного мистецтва, студентів і викладачів, громадських діячів, політиків, коуч-тренерів, художників, письменників і галеристів, фалеристів, адвентистів сьомого дня, дипломатів, рекламістів, телепродюсерів, зірок шоу-бізнесу та спорту, філологів, філософів, філантропів, антропологів та інших «богемних виродків», які «відірвалися від народу».

Книга є рекомендованою для читання всім, хто вважає себе «інтелігентною людиною», «елітою нації», «душой народа», «знавцем істини», відданим адептом «масковского православія» та й, зрештою, кожному, хто хоч раз ставив собі запитання: «Чому в Україні з історією і з добробутом не склалося?».

У всіх текстах збережені особливості мовлення авторів. Уживання ненормативної лексики в окремих авторів не є самоціллю, бо дозоване і вмотивоване емоційністю розмови. Це є невід’ємною складовою діалогу і водночас відтворює авторську стилістику викладу думок. Кожен з авторів у природний для себе спосіб тлумачить певні філософські та культурологічні категорії, про які йдеться в роздумах.

Небажано читати цю книгу людям з обмеженими розумовими здібностями, спричиненими браком освіти, культури та виховання, адептам різних людиноненависницьких ідеологій, особам із ознаками політичної шизофренії та інших афективних станів, дітям до 18-ти років, а також людям із нестабільною психікою.

ЛЮДЯМ БЕЗ ПОЧУТТЯ ГУМОРУ ЧИТАННЯ ЗАБОРОНЕНЕ!
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
Пов'язані автори:
Андрухович Юрій
Васильєв Сергій
Винничук Юрій
Водічка Густав
Доній Олесь
Єшкілєв Володимир
Жадан Сергій
Жолдак Богдан
Іздрик Юрко
Подерв'янський Лесь
Покальчук Олег
Семесюк Іван
Скрябін Кузьма
Титаренко Олексій
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.