Мітро Кхогендронатх » Бхомбол-ватажок
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Бхомбол-ватажок

Повість
Джерело: flibusta.net
Розділ: Дитяча
Твір додано: 31.05.2010
Твір змінено: 12.03.2024
Завантажити: fb2.zip (518.5 КБ)
Опис: У дітей кожної країни є свої улюблені книги й улюблені герої. Перед вами улюблена книга бенгальських дітей – дітей, які живуть в Індії і розмовляють мовою бенгалі. Спитайте першого-ліпшого бенгальського школяра про цю книгу, і він розповість вам про веселі й захоплюючі, цікаві, а часом небезпечні пригоди Бхомбола-ватажка.

Написав цю книгу письменник Кхогендронатх Мітро, який давно і багато пише для дітей і користується великою популярністю в Індії.

Повість «Бхомбол-ватажок» (частина перша) була написана 1935 року і одержала премію «За кращу дитячу книгу». До 1953 року книга витримала сім видань. Читачам так сподобався сміливий герой, що вони протягом багатьох років засипали письменника листами, в яких просили розповісти ще щось про Бхомбола-ватажка Писали і маленькі читачі, і читачі, які стали дорослими.

І ось 1953 року, йдучи назустріч цим проханням, К.Мітро написав другу частину повісті. У нашому виданні обидві частини об’єднані в одну книгу.

Читаючи цю повість, ви разом з її героєм Бхомболом зробите цікаву подорож по незнайомих вам полях і дорогах Бенгалії і взнаєте багато цікавого про життя ваших індійських однолітків.
 
Відгуки читачів:
 
05.02.2020 • такзваний
Це перший відносно великий твір українською мовою, котрий я прочитав у дитинстві. Завдяки йому мені сподобалося читати українською мовою (до того читав лише російською). Тому в мене до "Бхомбола" особливий сентимент. Але то було інакше видання з іншою обкладинкою.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.