Міністерство оборони України » Візія Повітряних Сил 2035
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Візія Повітряних Сил 2035

Праця
Розділ: Наукова
Твір додано: 15.06.2021
Твір змінено: 09.09.2021
Завантажити: pdf див. (3.5 МБ)
Опис: Візія Повітряних Сил Збройних Сил України 2035 (далі – Візія) розроблена на основі Візії Збройних Сил України та призначена для визначення раціональних шляхів розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України (далі – Повітряні Сили) на період до 2035 року, формування вихідних даних для Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2025 року, Програми розвитку Повітряних Сил, інших документів оборонного планування. Візією визначаються призначення та завдання Повітряних Сил у структурі Збройних Сил України, виклики і загрози національній безпеці (у тому числі в повітряному просторі), опис операційного середовища, в якому Повітряні Сили будуть виконувати свої завдання, цільова модель розвитку та вимоги до необхідних спроможностей з оцінкою потреб у ресурсах.

Візія розроблена в Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України з залученням представників і експертів Харківського національного університету Повітряних Сил, Національного університету оборони України, структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, іноземних партнерів і радників. Керівник робочої групи – генерал-лейтенант Аркадій Вашутін. Координатори проєкту – полковники Артем Антонов та Олег Білоус.

У своїй роботі проєктна команда надихалася концепцією OODA (Observe, Orient, Decide, Act або Вивчай, Аналізуй, Вирішуй, Втілюй), розробленою військовим льотчиком та стратегом Джоном Річардом Бойдом. Сформульована як тактична концепція ведення повітряного бою, завдяки своїй універсальності вона була швидко адаптована та масштабована для всіх управлінських процесів в умовах висококонкурентного середовища. Її правильна імплементація дозволяє, використовуючи перевагу в швидкості і якості прийняття управлінських рішень, здобувати перевагу над більш потужним, проте менш гнучким противником. Той, хто завчасно вивчає та аналізує ситуацію, першим приймає рішення і втілює його, як правило, переважає як у повітрі, так і в житті, оскільки його опонент залишається на крок позаду, реагуючи на ситуацію, що вже змінилася.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.