Міністерство оборони України » Біла книга – 2019-2020: Збройні Сили України, Держспецтрансслужба
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Біла книга – 2019-2020: Збройні Сили України, Держспецтрансслужба

Праця
Розділ: Наукова
Твір додано: 11.01.2022
Твір змінено: 11.01.2022
Завантажити: pdf див. (31.2 МБ)
Опис: Інформаційний бюлетень “Біла книга” видається відповідно до Закону України “Про національну безпеку України” з метою систематичного інформування суспільства про діяльність Міністерства оборони України, Збройних Сил України та Державної спеціальної служби транспорту, стан виконання заходів розвитку, забезпечення обґрунтованості рішень органів військового управління з питань національної безпеки у воєнній сфері, сферах оборони і військового будівництва.

П’ятнадцяте видання інформаційного бюлетеня присвячене питанням результатів реформування Збройних Сил України і Державної спеціальної служби транспорту та їх досягненням у цьому напрямку роботи. У виданні також висвітлюються поточний стан Збройних Сил України та Державної спеціальної служби транспорту, а також основні завдання і головні напрямки їх розвитку.

Матеріали бюлетеня призначені для цивільних і військових фахівців у галузі військового будівництва, оборонної політики та політики безпеки, журналістів, викладачів і студентів профільних вузів та факультетів, а також усіх, хто цікавиться станом і розвитком Збройних Сил України та Державної спеціальної служби транспорту.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.