Мілан Кундера » Нестерпна легкість буття (вид. 2019)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Нестерпна легкість буття (вид. 2019)

Роман
Написано: 2019 року
Розділ: Художня
Твір додано: 17.08.2021
Твір змінено: 01.10.2021
Завантажити: djvu (4.5 МБ) fb2.zip (789.4 КБ)
Опис: Мілан Кундера
Нестерпна легкість буття [Текст]: роман / Мілан Кундера; переклад з фр. Леоніда Кононовича. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. — 320 с.

«Нестерпна легкість буття» — легендарний роман одного із найвизначніших письменників сучасності Мілана Кундери, сповнений глибокого сенсу, із блискучими та грайливими роздумами і різноманітністю стилів; це книга, що надихає і змушує замислитися.
Томаш — успішний хірург, а згодом мийник вікон — ніжно любить свою дружину Терезу, втім, не може відмовитися від позашлюбних зв’язків, які виправдовує власною теорією про буцімто різне походження любові тілесної й душевної. Така життєва філософія примушує Терезу страждати впродовж усього шлюбу. Після вторгнення російських танків до Праги подружжя емігрує до Цюриха. Тереза сподівається на нове життя, та чи судилося її мріям збутися? Чи здатна людина перевірити на правильність свій вибір? Адже життя не має дублів, воно водночас і генеральна репетиція, і, власне, вистава. Життя легке, та легкість його нестерпна.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.