Пітер Мейл » Звідки я знайшовся?
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Звідки я знайшовся?

Енциклопедія
Написано: 1993 року
Джерело: chytanka.com.ua
Розділ: Дитяча
Твір додано: 29.09.2023
Твір змінено: 29.09.2023
Завантажити: djvu (1.7 МБ) pdf див. (24.9 МБ)
Опис: Ця книжка присвячена Саймону, Ніколсу, Кристофору, Джейн і спроможним почервоніти батькам, де б вони тільки не жили. Вона протягом кількох десятиліть перевидавалася багатьма мовами світу і тепер у перекладі Олеся Ященка з естонської видрукована українською мовою.

Малюнки Геннадія Кузнєцова.

ДО БАТЬКІВ, БАБУСЬ І ДІДУСІВ, ЮНИХ ЧИТАЧІВ КНИЖКИ

У традиціях української сім'ї питання сексуального виховання вдало обходилось. Вважалось, що дорослі діти самі знайдуть відповідь на всі питання інтимного життя. Однак засади побудови сім'ї зараз дещо змінились. У житті молодого подружжя велике значення має сексуальна гармонія чоловіка і жінки, а сексуальна культура стає елементом загальної культури людини.

З середени нашого століття у цивілізованому світі приділяється значна увага статевому вихованню дітей. Видається відповідна дитяча література, а останнім часом і мультфільми для підлітків. Запропонована дітям книжка Пітера Мейла "Звідки я знайшовся?" видавалась кілька разів англійською мовою, вона видана в країнах Прибалтики, вийшла російською мовою.

Одержання в ранньому віці правдивої відповіді на поставлене у книжці запитання виправдане тим, що в дитини ще не пробудились природні інстинкти. Книжка викликає у неї значний, але здоровий інтерес і не приведе до небажаних захоплень. Крім того, було б наївно думати, що у вік інформаційного вибуху дорослим вдасться ізолювати своїх дітей від низькопробних еротичних фільмів, літератури та періодики, якою вдосталь заповнені прилавки книжкових магазинів. Паралізувати чи хоч ослабити їх згубний вплив на психіку дітей і покликане дане видання.

Кандидат психологічних наук М. Савчин
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.