Орісон Суетт Марден » Характер це могутня сила
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Характер це могутня сила

Не визначено
Написано: 1937 року
Розділ: Навчальна
Додав: balik2
Твір додано: 12.02.2023
Твір змінено: 14.02.2023
Завантажити: djvu (929.3 КБ)
Опис: Ця книжка американського дуже попит- ного в Америці й цілій Зах. Европі письменника Мардена — як всі інші його численні твори — належить до тих книжок, що подають, щоправда речі — здавалося би на перший погляд, дуже нескладні й відомі кожному. А проте видвигають вони їх з якоюсь дивною силою, що примушує нас не тільки глубоко призадуматися над досі „відомими проблемами, але захоплюють нас, переконують, ба й не одного наводять на ліпший, як досі шлях.
Сотки цікавих примірів, взятих безпосередньо з життя, сотки глубоких, прекрасних думок ріжних світочів ума, характеру й чину — від найдавніших до теперішніх часів — мов цінні жемчуги рясно переплітають і доповнюють власні думки автора. Вони не тільки зацікавлюють нас, але своєю життєвою вірністю - - надають тим думкам могутню переконуючу силу.
Книжки Мардена, це свого роду — фільо- софія нашого буденного життя у всіх його ріж- нородніх формах і проявах. Це фільософія, — З

щоправда буденного, практичного життя, але життя шляхетного, активного, творчого, під- приємчивого, повного сили, посвяти, і глубо- ких моральних цінностей.
Ті цінности зберігати й ростити мусить наша нація, чи це як конґльомерат одиниць- громадян, чи як одноціла спільнота. Ті цінности класти мусить наша нація в основу свого щоденного сірого будня і величніх своїх зривів і змагань до кращого, світлого завтра.
Бо без тих моральних цінностей — основи нації сипкі, мов зерна піску, а тільки з ними — сильні, тривкі й незрушні —• мов той ґраніт!
Книжки Мардена вийшли в численних накладах (деякі діждалися і сотнього видання!) і в сотках тисяч примірників майже у всіх мовах світу.
1 тому — хай ця — і чергові книжки Мардена — в українському перекладі — сповнять для нас ту цінну ролю, яку сповнили й сповняють вони у інших народів.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.