Олександр Маєвський » Поштові марки як дійовий інструмент пропаганди в системі трансформації дійсності (на прикладі Райху, окупованої території України у роки Другої світової війни і так званих «ЛНР» і «ДНР»)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Поштові марки як дійовий інструмент пропаганди в системі трансформації дійсності (на прикладі Райху, окупованої території України у роки Другої світової війни і так званих «ЛНР» і «ДНР»)

Стаття
Розділ: Наукова
Твір додано: 24.07.2021
Твір змінено: 24.07.2021
Завантажити: pdf див. (1.3 МБ)
Опис: Сторінки воєнної історії України: Збірник наукових статей / НАН України. Інститут історії України. – К., 2017. – Вип. 19.


Стаття присвячена дослідженню поштових засобів оплати на території окупованої України у роки Другої світової війни і так званих ЛНР і ДНР. Здійснюється спроба аналізу ролі поштових марок в тоталітарній пропаганді та репрезентації необхідних ідеологічних кліше. На основі філателістичного матеріалу, а саме: поштових марок, зчіпок, блоків, малих листів, цілісних речей, поштових конвертів та листівок визначається місце поштових засобів оплати в системі формування нового інформаційного простору. Характеризується масив поштових марок Райхспошти та визначаються основні вектори пропагандистів спрямовані на формування необхідних образів та символів. Проаналізовано пласт поштового матеріалу випущеного «Поштою Донбасу» та «Поштою ЛНР» за період 2015–2016 рр.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.