Микола Литвиненко » Лабораторна діагностика паразитарних інвазій
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Лабораторна діагностика паразитарних інвазій

Посібник
Написано: 2018 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 21.06.2019
Твір змінено: 21.06.2019
Завантажити: doc див. (4.1 МБ) doc.zip (3 МБ)
Опис: Навчальний посібник «Лабораторна діагностика паразитарних інвазій» призначений для теоретичної та практичної підготовки студен-тів вищих навчальних закладів ІІІ та ІV рівнів акредитації спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» при вивченні дисциплі-ни «Лабораторна діагностика паразитарних інвазій» відповідно до нав-чального плану та програми. У посібнику наведені основні відомості щодо етіології, епідеміології, патогенезу, клініки, діагностики та профі-лактики актуальних паразитарних захворювань людини. Описані мето-ди діагностики протозойних хвороб, гельмінтологічних та арахноенто-мологічних досліджень, наведені методики забору паразитів й приготу-вання мікро- й макропрепаратів.
Навчальний посібник призначений для бакалаврів, магістрів, лі-карів-інтернів спеціальності «Технології медичної діагностики та ліку-вання» та буде цікавим студентам і лікарям інших спеціальностей.

Лабораторна діагностика паразитарних інвазій: навчальний посібник для здобувачів вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» / О. І. Залюбовська, Т. І. Тюпка, В. В. Зленко та ін. – Х.: вид-во ФОП Лотох М.Г., 2018. – 246 с.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.