В'ячеслав Липинський » В'ячеслав Липинський та його доба. Книга 4
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

В'ячеслав Липинський та його доба. Книга 4

Не визначено
Написано: 2015 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 19.08.2016
Твір змінено: 23.02.2023
Завантажити: djvu (19.3 МБ) pdf див. (94.6 МБ)
Опис: В’ячеслав Липинський та його доба: Книга четверта. Наукове видання. - Упорядники: Т. Осташко, Ю. Терещенко. - Київ: Темпора, 2015. - 824 с.; іл.
ISBN 978-617-569-247-9
У книзі четвертій завершується публікація тексту політико-публіцистичного трактату Вячеслава Аипинського «Листи до братів-хліборобів» та друкуються його окремі програмові політичні твори, на основі яких набув організаційного оформлення український консервативний рух. Вміщено листи В. Аипинського до українських громадсько-політичних діячів та установ за алфавітом від «З» до «М», які зберігаються в колекціях Східноєвропейського дослідного інституту ім. В. К. Аипинського у Філадельфії та Українського національного музею в Чикаго, а також Львівській національній науковій бібліотеці України ім. В. Стефаника. Читач має можливість ознайомитися з працями сучасних авторів, у яких аналізується наукова та епістолярна спадщина українського мислителя.
У додатку публікуються фотографії з колекцій Східноєвропейського дослідного інституту ім. В. К. Аипинського у Філадельфії (США) та Меморіального музею Вячеслава Аипинського у с. Затурці Волинської області.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.