Марта Лесів » Організаційно-економічні механізми забезпечення розвитку сільських територій країн-членів Європейського Союзу
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Організаційно-економічні механізми забезпечення розвитку сільських територій країн-членів Європейського Союзу

Праця
Написано: 2015 року
Розділ: Наукова
Додав: balik2
Твір додано: 04.01.2017
Твір змінено: 04.01.2017
Завантажити: pdf див. (2,6 МБ)
Опис: У дисертації здійснено аналіз основних організаційно-економічних механізмів розвитку сільських територій Європейського Союзу. Сформульовано визначення таких понять, як «сільські території», «розвиток сільських територій», «організаційно-економічний механізм розвитку сільських територій». Оцінено ефективність одного з основних організаційно-економічних механізмів розвитку села ЄС – Політики розвитку сільських територій. На прикладі Програми розвитку сільських територій 2007-2013 рр. оцінено ефективність упроваджених заходів, роль сільського господарства в економіці країн-членів ЄС і в контексті забезпечення розвитку села, на основі аналізу слабких і сильних сторін, проблем і перспектив розвитку села Польщі сформовано рекомендації щодо перспективних напрямів впровадження Політики розвитку сільських територій Польщі та ЄС на майбутні програмні періоди.
Проаналізовано стан розвитку сільських територій України. Виокремлено основні проблеми та можливості їх подолання. На прикладі компанії «Nestlé» здійснено аналіз ролі бізнесу в питаннях розвитку сільських територій та підтримці їх мешканців.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.